Informacyjny Serwis Policyjny
 • Apel o pomoc!

  Zamieszczony 25.04.2019  

  Czytaj całość

 • Pomóżmy uratować życie 2-letniego synka naszego kolegi policjanta!

  Zamieszczony 25.04.2019   Małopolskie

  Tomasz Szwajgiel jest policjantem Komisariatu Policji w Krzeszowicach. Jego dwu letni synek Rafałek zmaga się z bardzo ciężką i rzadką chorobą o podłożu genetycznym - rdzeniowym zanikiem mięśni - SMA2. Choroba rozwija się bardzo szybko, spowodowała, że Rafałek zatrzymał się w rozwoju i zaczął się cofać. Jego mięśnie słabną, ma coraz większy problem z poruszaniem się. Każda nawet najmniejsza infekcja może okazać się dla maluszka zabójcza.

  Czytaj całość

 • Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Senior w obliczu współczesnych zagrożeń”

  Zamieszczony 24.04.2019   Pomorskie

  Dziś w Muzeum II Wojny Światowej odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Senior w obliczu współczesnych zagrożeń”. Konferencję otworzył Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich i Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski. Celem Konferencji jest interdyscyplinarne podejście do zapewnienia bezpieczeństwa seniorom województwa pomorskiego oraz wymiana, na poziomie międzynarodowym, doświadczeń związanych z występującymi współcześnie zagrożeniami. Wydarzenie patronatem objął Komendant Główny Policji.

  Czytaj całość

 • 23. rocznica śmierci podkom. Piotra Molaka

  Zamieszczony 24.04.2019   Mazowieckie

  W siedzibie Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” 24 kwietnia uczczono pamięć podkom. Piotra Molaka, który 23 lata temu zginął na służbie w wyniku eksplozji ładunku wybuchowego podłożonego na stacji paliw w Warszawie. W uroczystej zbiórce obok Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka, Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Kamila Brachy oraz dowódcy CPKP "BOA" mł. insp. Dariusza Zięby wzięła udział córka zmarłego tragicznie policjanta, jego koledzy i obecni funkcjonariusze CPKP "BOA".

  Czytaj całość

 • „Europejskie struktury policyjne na przestrzeni 100 lat”

  Zamieszczony 24.04.2019   Świętokrzyskie

  Dziś rozpoczęła się dwudniowa międzynarodowa konferencja naukowa pn. „Europejskie struktury policyjne na przestrzeni 100 lat”. Podczas tego niezwykłego wydarzenia jej uczestnicy mają okazję pogłębić swoją wiedzę o różnorodne zagadnienia ze stuletniej historii Policji Państwowej. Patronat honorowy nad tą konferencją objął Komendant Główny Policji, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce oraz Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA.

  Czytaj całość

Wybierz Strony