Informacyjny Serwis Policyjny
 • Kolejny sportowy sukces tyskiego policjanta

  Zamieszczony 14.11.2019   Śląskie

  Asp. sztab. Marcin Dziedzic z tyskiej komendy wziął udział w Mistrzostwach Świata Jujitsu Sportowego, które odbyły się w stolicy Gruzji, Tbilisi. Tyski policjant, podczas tej prestiżowej imprezy, rozegrał Międzynarodowy Turniej Ju-Jitsu weteranów, podczas którego zdobył złoty medal, pokonując w finale wagi ciężkiej zawodnika Australii. Asp. szt. Marcin Dziedzic jeszcze dwukrotnie stawał na podium, zdobywając tytuł wicemistrza świata w innych kategoriach.

  Czytaj całość

 • I Charytatywne Zawody Strzeleckie pamięci Mańka, Kaczora oraz Krasnala

  Zamieszczony 14.11.2019   Mazowieckie

  Dnia 8 listopada br. na strzelnicy Centralnego Wojskowego Klubu Sportowego LEGIA Warszawska Sekcja Strzelecka przy ulicy Łazienkowskiej 3 z inicjatywy Stołecznej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA odbyły się I Charytatywne Zawody Strzeleckie Pamięci Mańka, Kaczora i Krasnala – byłych antyterrorystów, którzy stracili życie podczas wykonywania zadań służbowych.

  Czytaj całość

 • Służbę połączył z pasją

  Zamieszczony 14.11.2019   Opolskie

  Asp. sztab. Piotr Chwastowski z Komisariatu I Policji w Opolu - to kolejny policjant, który pokazuje, że w codziennej służbie można odnaleźć i realizować swoje pasje. To także youtuber i twórca internetowego kanału ,,Psy dają głos”. Policjant, który pisze i komponuje utwory oraz odsłania kulisy codziennej służby. W tym roku, podczas ogólnopolskiej konferencji twórców internetowych został nagrodzony ,,Internetowym Oscarem” na Influencer Live Poznań 2019. Właśnie wystartował z nowym projektem - ,,Dumny z bycia psem”.

  Czytaj całość

 • "Już 100 lat Pomagamy i Chronimy"

  Zamieszczony 14.11.2019   Mazowieckie

  Każdy ma swojego Anioła Stróża. Prezentujemy Państwu film „Już 100 lat Pomagamy i Chronimy”, który powstał z okazji 100 rocznicy powołania Policji Państwowej. W filmie przedstawiamy pracę stołecznych policjantów. Zadania, jakie realizują na co dzień, chcieliśmy tym razem pokazać z innej perspektywy… tyle w opisie, resztę trzeba zobaczyć.

  Czytaj całość

 • VIII edycja „Sztuki Wyboru” za nami. Gala odbyła się podczas EnergaCAMERIMAGE

  Zamieszczony 13.11.2019   Kujawsko-pomorskie

  We wtorek 12 listopada w klubie Od Nowa w Toruniu odbyła się gala finałowa 8. edycji programu edukacyjno-alternatywnego „Sztuka Wyboru”, na której nastąpiło uhonorowanie laureatów konkursu filmowego i graficznego. Film „Łukasz” autorstwa Filmowego Klubu Absolwenta przy Zespole Szkół nr 8 w Bydgoszczy oraz grafika Szymona Łukaszewskiego z Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy zdobyły I miejsca.

  Czytaj całość

Wybierz Strony