Informacyjny Serwis Policyjny
 • 78. Rocznica Zbrodni Katyńskiej - Wieczornica "Pamięć"

  Zamieszczony 20.04.2018   Mazowieckie

  Czytaj całość

 • Kolejne medale sosnowieckiej policjantki

  Zamieszczony 19.04.2018   Śląskie

  St. sierż. Agnieszka Bergier-Karkosz na Mistrzostwach Polski w Jiu-Jitsu seniorów rozegranych 15 kwietnia w Sochaczewie, sięgnęła po złoto. To kolejny tytuł w sportowej karierze policjantki. W rywalizacji udział wzięli również jej podopieczni - mistrzyni na co dzień jest trenerem sportów walki.

  Czytaj całość

 • Doskonalenie wiedzy wykładowców

  Zamieszczony 19.04.2018   Pomorskie

  Czytaj całość

 • Katowickie policjantki na podium

  Zamieszczony 19.04.2018   Śląskie

  Sukcesem katowickich policjantek zakończył się start w V Mistrzostwach Policji w Półmaratonie Ślężańskim. Sierż. Monika Nawrat z Wydziału Sztab Policji katowickiej komendy miejskiej w kategorii open kobiet zajęła 3 miejsce. Mł. asp. Joanna Menżyk z katowickiej „czwórki” tryumfowała w swojej kategorii wiekowej. Mistrzostwa zorganizowano pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji i Starosty Powiatu Wrocławskiego.

  Czytaj całość

 • KWP: Kolejny dzień konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2018”

  Zamieszczony 19.04.2018   Lubelskie

  Trwa kolejny dzień eliminacji wojewódzkich do konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2018”. Do konkursu, przystąpiły drużyny z komend miejskich i powiatowych lubelskiego garnizonu, a w skład każdej z nich wchodzą: policjant dochodzeniowo-śledczy, policjant operacyjno-rozpoznawczy, technik kryminalistyki oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą. Najlepsza drużyna będzie reprezentować lubelski garnizon Policji w finale ogólnopolskim konkursu, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile.

  Czytaj całość

Wybierz Strony