Informacyjny Serwis Policyjny
 • 7. Finał akcji charytatywnej "Niebieska gwiazdka"

  Zamieszczony 09.12.2019   Mazowieckie

  Czytaj całość

 • Dzień Praw Człowieka w Policji

  Zamieszczony 09.12.2019  

  Corocznie, 10 grudnia, w rocznicę podpisania Deklaracji, na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ (rezolucja 423 (V) z 1950 r. W tym roku, po raz kolejny, polska Policja organizuje tzw. Tydzień Praw Człowieka w Policji.

  Czytaj całość

 • Policjanci i kontrterroryści z prezentami u małych pacjentów

  Zamieszczony 08.12.2019   Lubelskie

  Dzielnicowi z III komisariatu w Lublinie oraz policyjni kontrterroryści sprawili radość pacjentom Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Z okazji „Mikołajek” funkcjonariusze odwiedzili dzieci z niespodziankami, które dla nich przygotowali.

  Czytaj całość

 • Kierownictwo polskiej Policji wspiera Szlachetną Paczkę

  Zamieszczony 07.12.2019  

  Kierownictwo Komendy Głównej Policji wspiera Szlachetną Paczkę – akcję, organizowaną przez stowarzyszenie "Wiosna". Pakowaniem prezentów dla potrzebującej rodziny zajęli się gen. insp. Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji oraz Zastępcy Komendanta Głównego Policji: nadinsp. Kamil Bracha oraz insp. Tomasz Szymański. Akcję wsparł również I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak.

  Czytaj całość

 • Mikołajki z policyjną „drogówką”

  Zamieszczony 07.12.2019   Mazowieckie

  Z okazji Mikołajek stołeczni policjanci ruchu drogowego już kolejny raz zaprosili najmłodszych i ich opiekunów do swojej siedziby przy ul. Karolkowej w Warszawie, by pokazać od kuchni swoje miejsce pracy, opowiedzieć kilka ciekawostek dotyczących policyjnej służby oraz zaprezentować najnowsze radiowozy i motocykle, wykorzystywane m.in. w walce z piratami drogowymi. Nie zabrakło konkursów z nagrodami oraz - jak na każdej tego rodzaju imprezie – waty cukrowej i popcornu.

  Czytaj całość

Wybierz Strony