Informacyjny Serwis Policyjny
 • Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

  Zamieszczony 15.02.2019  

  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 18 do 24 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z obchodzonym w dniu 22 lutego Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw

  Czytaj całość

 • Potrzebna pomoc!

  Zamieszczony 15.02.2019  

  Czytaj całość

 • Mł. insp. Bogdan Piotrowski pożegnał się z opolskim garnizonem Policji

  Zamieszczony 15.02.2019   Opolskie

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Bogdana Piotrowskiego. Pan komendant przechodzi do garnizonu lubuskiej policji, gdzie będzie odpowiadał za logistykę. Z Opolszczyzną był związany od początku swojej służby w Policji.

  Czytaj całość

 • Zmiana na stanowisku rzecznika prasowego dolnośląskiej Policji

  Zamieszczony 15.02.2019   Dolnośląskie

  Z dniem 15 lutego 2019 r. ze służby w Policji odchodzi asp. szt. Paweł Petrykowski, dotychczasowy wieloletni Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. To on przez ostatnich kilkanaście lat, za pośrednictwem regionalnych, krajowych i zagranicznych środków masowego przekazu, relacjonował i informował mieszkańców o działaniach dolnośląskiej Policji i sprawach dotyczących bezpieczeństwa. Obowiązki rzecznika prasowego obejmie teraz nadkom. Krzysztof Zaporowski.

  Czytaj całość

 • I TY możesz zostać dawcą szpiku kostnego – POMAGANIE NIE BOLI

  Zamieszczony 14.02.2019   Kujawsko-pomorskie

  W lutym 2019 r. do Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zgłosił się przedstawiciel Fundacji DKMS z prośbą o przyłączenie się do akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcja dedykowana jest dla 5 letniego Antosia z Murowańca, który walczy z ostrą białaczką szpikową.

  Czytaj całość

Wybierz Strony