Informacyjny Serwis Policyjny
 • Dwa nowe posterunki Policji

  Zamieszczony 18.12.2018   Łódzkie

  18 grudnia 2018 roku w województwie łódzkim przywrócono dwa kolejne posterunki Policji. Uruchomienie jednostek w Piątku oraz Nieborowie jest realizacją potrzeb płynących od władz samorządowych oraz lokalnej społeczności podobnie jak w przypadku odtworzonego w sierpniu 2018 r. Posterunku Policji w Wartkowicach. Symboliczne klucze do posterunków Policji ich kierownikom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi- insp. Andrzej Łapiński.

  Czytaj całość

 • Oficjalne otwarcie Posterunku Policji w Tułowicach

  Zamieszczony 18.12.2018   Opolskie

  W Tułowicach odbyło się oficjalne otwarcie Posterunku Policji. W wydarzeniu udział wziął Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak, który wręczył symboliczne klucze do budynku kierownikowi nowo otwartej jednostki. W uroczystości oprócz kadry kierowniczej garnizonu opolskiego, uczestniczyli między innymi przedstawiciele władz samorządowych oraz mieszkańcy gminy.

  Czytaj całość

 • Mikołajkowe wizyty w pilskiej Szkole Policji

  Zamieszczony 18.12.2018   Wielkopolskie

  Jednym z przykładów współpracy pomiędzy Szkołą Policji w Pile, powiatem pilskim, miastem oraz innymi instytucjami znajdującymi się w okolicach Piły jest zapewnienie przez Szkołę możliwości zwiedzania jej obiektów i zapoznania z bazą dydaktyczną.

  Czytaj całość

 • Spotkanie opłatkowe w WSPol

  Zamieszczony 18.12.2018   Warmińsko-mazurskie

  Zbliża się okres świąteczny, czas spędzany w gronie najbliższych, okres miłości i radości. Z tej okazji zaproszeni goście, pracownicy, studenci oraz słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie tradycyjnie spotkali się, aby symbolicznie podzielić się opłatkiem.

  Czytaj całość

 • MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PRZEWODNIKÓW PSÓW SŁUŻBOWYCH

  Zamieszczony 17.12.2018   Podlaskie

  Podlascy policjanci, w miniony weekend, uczestniczyli w międzynarodowych zawodach przewodników psów służbowych, które odbyły się w słowackiej Orawie. W zawodach uczestniczyły 23 patrole z Polski, Słowacji i Węgier.

  Czytaj całość

Wybierz Strony