Informacyjny Serwis Policyjny

Przekaż 1 % podatku. Żona policjanta z KPP w Wołominie prosi o pomoc w leczeniu.

Zamieszczony Data publikacji 07.03.2017

Kochani, długo się nie odzywałam, bo cały czas walczę z tą nową chemią, która strasznie mnie wykańcza co nie znaczy że nie pomaga. Badania są obiecujące, chociaż czuję się słabo.

Zwracam się do was z gorącą prośbą o dalszą pomoc, jeżeli nie macie innych planów to proszę przekażcie 1% podatku na konto Fundacji Wsparcia Policjantów - KRS 0000296182 z dopiskiem "dla Kasi Napiórkowskiej", pomoże mi to kontynuować moje kosztowne leczenie.

Jestem osobą twardą, walczę z chorobą  fizycznie  jak i psychicznie. Dlatego proszę wszystkich ludzi dobrej woli o dokonanie chociaż malutkiej wpłaty na konto. Zebrane pieniądze pozwolą mi na  leczenie i odzyskanie zdrowia. Mam szansę wyjścia z choroby i mam nadzieję że wyjdę dzięki pomocy dobrych ludzi.

Chcę jak najdłużej być z moimi dziećmi i mężem, którzy są dla mnie całym światem. Kocham ich nad życie, chcę wrócić do pracy i normalnego życia. Wiara dobrych ludzi we mnie i w moje wyzdrowienie dodaje mi skrzydeł. Z góry dziękuję za wszystkie wpłaty dokonane na moje leczenie.

Mam szansę żyć dzięki Wam.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i mocno was ściskam - Kasia.

 

 
powrót
drukuj