Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie - Piła 2017

Zamieszczony Data publikacji 03.08.2017

Mając na uwadze długoletnią tradycję rywalizacji policjantów w tej imprezie zapraszamy i zachęcamy policjantów i pracowników Policji do wzięcia udziału w imprezie, która odbędzie sie 3 września br. w Pile. W ramach biegu prowadzona będzie dla policjantów klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa.

Impreza została wpisana do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2017 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

Rejestracja zgłoszeń na stronie internetowej głównego organizatora niestety już się zakończyła. W tym roku zawodnicy którzy wcześniej prześlą informację na adres poczty elektronicznej halfmarathon@sppila.policja.gov.pl mogą skorzystać w ramach delegacji służbowej z bazy kwaterunkowej Szkoły Policji w Pile  oraz przed biegiem przeprowadzić rozgrzewkę na naszych obiektach sportowych. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również Regulamin imprezy oraz trasa biegu.

W uzgodnieniu z głównym organizatorem imprezy opłata startowa dla policjantów do czasu możliwości dokonania opłaty wynosi 55 zł.

Do tej pory na Bieg zgłosiło się 125 zawodników z Polski, czteroosobowa drużyna  z Malty i Rumunii.

Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udzielają: kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych nadkom. Mariusz Miernowski tel. 67 352 21 40, tel. kom. 695 820 174 oraz wykładowca Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych kom. Sebastian Wegner tel. 67 352 21 39, tel. kom. 607 876 120.

Źródło: Szkoła Policji w Pile

 

 
Tagi: sport
powrót
drukuj