Informacyjny Serwis Policyjny

Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!

Zamieszczony Data publikacji 07.09.2017
W warszawskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo przy ul. Księcia Bolesława, 02 września 2017 roku, odbyły się VI Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w Piłce Nożnej. W rozgrywkach pomiędzy najbardziej elitarnymi jednostkami z całej Polski, triumfatorem okazała się Reprezentacja Policji.

Polska Policja rozpoczęła turniej meczem z JW. Agat., który był niezwykle emocjonujący od pierwszej do ostatniej minuty. Sytuacja w spotkaniu zmieniała się bardzo dynamicznie, jednak gdy gwizdek sędziego zabrzmiał po raz ostatni, to reprezentacja Policji zeszła z boiska z wynikiem 4:2 .

Kolejne spotkanie drużyna polskiej Policji rozegrała z zespołem 21 BSP. Żołnierze pokazali się z bardzo dobrej strony od pierwszej do ostatniej minuty. Reprezentanci Policji po raz kolejny zaprezentowali umiejętności techniczne, połączone z wolą zwycięstwa, dzięki którym mecz zakończył się ich zwycięstwem 4:3.

Mecz przeciwko 6 BPD okazał się zdecydowanie najtrudniejszym z dotychczasowych turniejowych zmagań. Od pierwszej minuty na boisku drużyna Policji spotkała się z twardą grą i żelazną defensywą spadochroniarzy, połączoną ze sporadycznymi kontratakami. Po jednej z takich akcji  żołnierze wyszli na prowadzenie 1:0. Szybko stracona bramka sprawiła, że wśród zawodników naszej drużyny nastąpiła dodatkowa mobilizacja. Dzięki twardym i motywującym słowom selekcjonera Andrzeja Kuczyńskiego, reprezentacja Policji potrafiła zorganizować swoją grę i po raz kolejny osiągnąć korzystny wynik 4:3.

W trakcie kolejnego spotkania, rozgrywanego przeciwko Komendzie Stołecznej Policji, nastąpił przełom w grze. Podbudowani poprzednimi zwycięstwami zawodnicy z reprezentacji Policji złapali dodatkowy wiatr w żagle i weszli na swój najwyższy poziom umiejętności sportowych. Akcje przeprowadzane przez piłkarzy w tym meczu były składne i skuteczne, dzięki czemu osiągnęli spektakularne zwycięstwo w Turnieju 8:0.

Ostatni mecz rozgrywek reprezentacja Policji rozegrała przeciwko krakowskiej JW NIL. Zawodnicy z Krakowa umieścili wysoko poprzeczkę i jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu. Nasza drużyna nie pozwoliła jednak długo cieszyć się żołnierzom z prowadzenia i przeprowadzała groźne i zakończone bramkami akcje. Dzięki skutecznej grze nasi zawodnicy zakończyli spotkanie zwycięstwem 6:1.

Reprezentanci Policji po raz kolejny udowodnili, że jako drużyna są w stanie walczyć i zwyciężać z każdym przeciwnikiem. W VI Mistrzostwach Polski Jednostek Specjalnych udział wzięli najtwardsi "specjalsi" z całej Polski. Dzięki odpowiedniemu poziomowi wytrenowania i konsekwencji w grze to drużyna Policji zdobyła puchar za zajęcie pierwszego miejsca. Nasi zawodnicy wyróżnili się w Mistrzostwach także indywidualnie. Królem strzelców tego prestiżowego Turnieju został z 6 bramkami sierż. sztab. Marcin Mąka, KWP Olsztyn, a najlepszym bramkarzem ogłoszono podkom. Patryka Cisewskiego z  KWP w Gdańsku.

Po raz kolejny gratulujemy zwycięstwa!

Skład Reprezentacji Policji:

Trener: Andrzej Kuczyński

Reprezentanci Policji: Patryk Marzec, Marcin Mąka, Mateusz Stajer, Wojciech Dudek, Patryk Cisewski, Łukasz Matyśkiewicz, Marcin Składowski, Kamil Rupacz, oraz kandydat do Reprezentacji Policji Michał Rogalski.

(Gabinet KGP / mw)

 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 • Reprezentacja Policji najlepsza wśród "specjalsów"!
 
powrót
drukuj