Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Białostocka policjantka na medal

Zamieszczony Data publikacji 11.09.2017

Funkcjonariuszka, starszy posterunkowy Izabela Kłosowska, na co dzień jest policjantką białostockiej patrolówki. Poza służbą jej pasją jest kolarstwo, w którym zdobywa szereg medali. W sierpniu i we wrześniu stanęła na podium trzykrotnie, zdobywając za każdym razem złoto.

Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska jest policjantką od kwietnia ubiegłego roku. Na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Bycie funkcjonariuszem umiejętnie łączy z realizacją pościgów … ale tych w peletonie.

4 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej, w ramach Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym realizowanych po raz pierwszy podczas 74. wyścigu Tour de Pologne amatorów Policji, funkcjonariuszka z WPI KMP w Białymstoku zajęła I miejsce, zdobywając tym samym tytuł mistrzyni Polski Policjantów.

Tytuł Mistrzyni w kolarstwie szosowym, tym razem Województwa Podlaskiego, przypadł również starszej posterunkowej Izabeli Kłosowskiej. Wśród kobiet, policjantka zdobyła złoty medal 27 sierpnia br. w miejscowości Paproć Duża w powiecie zambrowskim, gdzie odbyły się III Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego oraz III Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Służb Mundurowych w Kolarstwie szosowym, objęte honorowym patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

Ponadto, białostocka policjantka nie miała sobie równych w dniu 3 września br. w Żyrardowie, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym współorganizowane przez Komendę Główną Policji i Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska zdobyła tam tytuł mistrzyni Polski Służb Mundurowych.

Naszej koleżance gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Źródło: KWP Białystok

 

  • Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska podczas wyścigu
  • Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska oraz Komendant Główny Policji i inne zawodniczki z pucharami
  • Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska z rowerem
  • Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska w trakcie wyścigu kolarskiego
  • Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska z pucharem
  • Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska w grupie kolarzy w trakcie wyścigu
 
powrót
drukuj