Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Post. Bartosz Ceberak zwyciężył w biegu Garmin Ultra Race 2017

Zamieszczony Data publikacji 19.09.2017
  • posterunkowy Bartosz Ceberak

Policjant z Lubartowa po raz kolejny pokazał, że ma ogromny talent do biegania. Drugi rok z rzędu zwyciężył w biegu Garmin Ultra Race w Radkowie. Na 53-kilometrowej trasie prowadzącej przez urokliwe tereny Gór Stołowych pozostawił za sobą blisko 400 zawodników.

Zawody odbyły się w miniony weekend w Radkowie, a wzięło w nim udział ponad 1200 zawodników. Na najcięższej i najdłuższej - bo 53-kilometrowej trasie wraz z blisko 400 konkurentami wystartował posterunkowy Bartosz Ceberak z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Młody zawodnik już na pierwszych kilometrach wyszedł na prowadzenie i nie oddał go do końca. Tym samym zwyciężył po raz drugi z rzędu. Trasę pokonał z czasem 4 godziny 42 minuty i 24 sekundy. Poprawił tym swój zeszłoroczny wynik o 11 minut!

„Tempo dzisiaj było szaleńcze od startu i podejrzewałem, że mało kto to utrzyma do końca. Ja starałem się biec swoim tempem. Trasa jest wymagająca i trudna technicznie, szczególnie na zbiegach trzeba bardzo mocno uważać. Jednak byłą ona technicznie świetnie przygotowana i właściwie oznakowana. Miejsca, w których trasa przecinała się z drogami były bardzo dobrze zabezpieczone, tak jak podczas zeszłorocznej edycji zawodów”.- powiedział tuż bo biegu Bartosz Ceberak.

Gratulujemy zwycięstwa Naszemu koledze i życzymy kolejnych sukcesów.

Źródło: KWP w Lublinie

 

powrót
drukuj