Informacyjny Serwis Policyjny

Nagrody motywacyjne dla policjantów OPP w Szczecinie

Zamieszczony Data publikacji 09.11.2017
Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie odebrali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie – insp. Jacka Cegieły nagrody motywacyjne za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Wyróżnienie otrzymało 39 policjantów.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Policjanci wyróżnieni zostali na wniosek Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie – insp. Ryszarda Gana za profesjonalizm i zaangażowanie w codziennej służbie, w tym m.in. za zatrzymania osób posiadających znaczne ilości narkotyków. Nagrodzeni zostali także funkcjonariusze wchodzący w skład nieetatowej kompanii honorowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, którzy jako asysta honorowa w ciągu roku biorą udział w wielu uroczystościach o charakterze państwowym i służbowym, nadając im odpowiednią rangę i podkreślając ich szczególny oraz podniosły charakter.

Wszystkim nagrodzonym policjantom szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.    


asp. Alicja Bierbasz - Krawczyk

 

 • 1 Nagrody motywacyjne dla policjantów OPP w Szczecinie
  1
 • 2 Nagrody motywacyjne dla policjantów OPP w Szczecinie
  2
 • 3 Nagrody motywacyjne dla policjantów OPP w Szczecinie
  3
 • 4 Nagrody motywacyjne dla policjantów OPP w Szczecinie
  4

 

 
powrót
drukuj