Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Potrzebna pomoc dla Filipka, zbieramy na operację Jego serduszka

Zamieszczony Data publikacji 09.04.2018
Dwuletni Filipek, syn jednego z mińskich funkcjonariuszy - Krzysztofa Bali, potrzebuje pomocy. Urodził się z niedorozwojem lewej komory serca. Przeszedł już dwie operacje w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Przed nim kolejna, trzecia i mamy nadzieję, że ostatnia. Jednak, aby do niej doszło potrzebne są pieniądze na jej przeprowadzenie w klinice w Münster w Niemczech. Jej koszt wynosi około 160 000 zł.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób o wsparcie finansowe dla rodziców chorego Filipka. Operacja powinna być przeprowadzona do ukończenia przez chłopca trzeciego roku życia. Profesor Edward Malec, który wykonuje tego typu operacje w klinice w Niemczech w Münster, podjął się przeprowadzenia tego zabiegu. Jego koszt  to około 160 000 złotych. Jest to kwota, która znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziców. Mama chłopca Dorota Bala z uwagi na chorobę dziecka musiała zrezygnować z pracy, tata jest funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Filipkowi można pomóc dokonując wpłat na rachunek fundacji na rzecz dzieci z wadami serca:

„Cor Infantis”

ul. Nałęczowska 24

20 – 701 Lublin

86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Można również przekazać 1% swojego podatku rozliczenia rocznego.

W tym celu należy w polu 137 formularza PIT wpisać numer KRS: 0000266644,

Cel szczegółowy: ZC 8216 Filip Bala

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zdjęciami, które przybliżą Państwu złożoność powikłań, które dotknęły małego Filipa. Znajdą tam Państwo również możliwe formy pomocy.

Każda złotówka się liczy  i przybliża do osiągnięcia zamierzonego celu – uratowania życia małemu chłopczykowi.

 

Bardzo dziękujemy.

 

 

  • Filipek Bala
  • Apel o wsparcie finansowe

Pliki do pobrania

 
powrót
drukuj