Informacyjny Serwis Policyjny

Armagedon Active Zima

Zamieszczony Data publikacji 16.11.2018

Uprzejmie informujemy, że 29 grudnia br., na strzelnicy w Okrąglicy k. Sieradza odbędą się zawody sportowe Armagedon Active Zima.

  1. Organizator: Klub Sportowy Rajsport Sieradz Active Team w Sieradzu (ul. Warszawska 6, 98-200 Sieradz).

Stowarzyszenie Rajsport Active powstało w 2013 roku, skupia ponad setkę sportowców z całego kraju, głównie Sieradza, Opola, Kalisza, Kędzierzyna-Koźla, Zduńskiej Woli i Łodzi. Należą do niego zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Członkowie Rajsportu biorą udział w zawodach na terenie całego kraju i poza jego granicami, zajmując miejsca na podium. Klub Sportowy Rajsport Sieradz Active Team jest organizatorem wielu imprez i wydarzeń sportowych, a także twórcą ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomarańczowa Pomoc, połączonej ze sztafetą (1500 km bieg, 3500 km jazda rowerem, a nadchodzącej edycji także 100 km wpław Bałtykiem z Bornholmu do Kołobrzegu). Akcja ma na celu pomocy chorym i niepełnosprawnym.

  1. Charakterystyka przedsięwzięcia: Celem zawodów jest popularyzacja biegania oraz promocja aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Ważnym aspektem jest integracja pomiędzy funkcjonariuszami służb mundurowych. Ekstremalny bieg z przeszkodami odbędzie się na dystansie 10 km. W trakcie zawodów będą zbierane środki pieniężne na wsparcie rehabilitacji sierż. szt. Edyty Marciniak z KMP w Kaliszu. Funkcjonariuszka została potrącona przez samochód podczas treningu przed maratonem w Budapeszcie. Sierż. szt. Edyta Marciniak odnosi znaczące sukcesu w sporcie, tj. w 2018 r. zajęła II miejsce w Mistrzostwach Policji w Półmaratonie Ślężańskim w ramach XI Panas Półmaratonu Ślężańskiegow 2017 r. zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Polski Policjantek podczas 44. Maratonu w Dębnie, w 2016 r. będąc członkiem reprezentacji polskiej Policji wraz z innymi funkcjonariuszkami, zdobyły tytuł Drużynowej Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w Biegach Przełajowych w ramach Biegu o Nóż Komandosa.

  2. Przewidywana liczba uczestników: limit zawodników wynosi ok. 450 osób.

  3. Data i miejsce: 29 grudnia 2018 r., strzelnica PZŁ w Okręglicy (koło Sieradza) .

  4. Źródło finansowania: opłata rejestracyjna.

  5. Dodatkowe informacje: Do udziału w przedmiotowych zawodach zostali zaproszeni funkcjonariusze służb mundurowych: Wojska, Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Celnej, Służby Leśnej, Straży Miejskiej, a także przedstawiciele klubów fitness, klubów MMA oraz inni pasjonaci biegów.

  6. Koszt uczestnictwa w zawodach: 99-139 zł.

Zapisy na stronie: http://rajsportactive.pl/zapisy

 

Pliki do pobrania

 
Tagi: sport
powrót
drukuj