Informacyjny Serwis Policyjny

Nowa siedziba Fundacji Pomocy Wdowom Sierotom po Poległych Policjantach

Zamieszczony Data publikacji 25.07.2014
Obchody tegorocznego Święta Policji okazały się doskonałą okazją do uroczystego otwarcia nowej siedziby Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Grzegorz Karpiński, Komendant Główny Policji, Przewodniczący Rady Fundacji i jedna z jej podopiecznych.

Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach tak jak do tej pory będzie miała swoją siedzibę w budynku KGP przy ulicy Puławskiej 148/150 w Warszawie. Od dzisiaj będą to jednak inne, większe i odremontowane pomieszczenia.

Podczas uroczystego otwarcia głos zabrał nadinsp. Władysław Padło – Przewodniczący Rady Fundacji. „Nie zapominamy o wszystkich tych, którzy zostali opuszczeni przez tych, którzy rotę ślubowania wypełnili do końca. Od 16 już lat wspieramy i pomagamy rodzinom i ich bliskim. Cieszymy się, że Komendant Główny Policji rozumie tę sytuację i pomaga nam na ile to możliwe”.

powiedziała – „Mam nadzieję, że ta nowa siedziba będzie tak samo dobra dla działań fundacji i dalej będziemy mogli wspierać naszych podopiecznych” – powiedziała prezes Irena Zając odbierając z rąk Komendanta Działoszyńskiego symboliczny klucz.

Zdjęcia: Marek Krupa

Tagi: święto policji, fundacja

powrót
drukuj