Informacyjny Serwis Policyjny

62 nowych policjantów w garnizonie małopolskim

Zamieszczony Data publikacji 14.04.2016
12 kwietnia br. w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji służbę rozpoczęło 62 nowych funkcjonariuszy. Najwięcej z nich trafi do Krakowa – 29 osób zasili szeregi Komendy Miejskiej Policji. Również Komenda Wojewódzka Policji zyska nowych funkcjonariuszy.

Zasilone zostaną także szeregi komend powiatowych i komisariatów w regionie. Do służby w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie przydzielonych zostanie 6 policjantów. W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu służbę rozpocznie 4 nowych funkcjonariuszy. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu zyska 3 nowych policjantów, natomiast do Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu i Komendy Powiatowej w Proszowicach przydzielonych zostanie po 2 nowych policjantów. Do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, Komendy Powiatowej w Brzesku, Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, Komendy Powiatowej w Myślenicach, Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, Komendy Powiatowej w Wadowicach, Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce oraz Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem trafi po 1 nowym funkcjonariuszu.

To drugie w tym roku przyjęcie do służby w małopolskich jednostkach Policji. Tym razem Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie przyjął 157 osób.

Nowo przyjętym policjantom życzymy wielu sukcesów w służbie.

 

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

 

 
powrót
drukuj