Informacyjny Serwis Policyjny

XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym

Zamieszczony Data publikacji 04.06.2016

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu organizuje XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym. Zawody odbędą się w ramach 49. Międzynarodowego Maratonu Pływackiego „WPŁAW PRZEZ KIEKRZ 2016” w dniu 9 lipca 2016 r. na Jeziorze Kierskim w Poznaniu.

Zawodnicy rywalizować będą na dystansie 3000 m w kategoriach: mężczyźni, kobiety, pracownicy Policji oraz emerytowani pracownicy Policji. W zawodach mogą wziąć udział funkcjonariusze Policji oraz pracownicy policji, posiadający wpis w książeczce zdrowia „zdolny do ćwiczeń” lub ważne zaświadczenie lekarza profilaktyka (nie ma możliwości dokonania badania bezpośrednio przed startem). Każdy zawodnik przed startem zobowiązany będzie do wypełnienia oświadczenia dotyczącego udziału w przedmiotowej imprezie na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia chętnych należy kierować do dnia 24 czerwca 2016 r. do Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu (email: m.kominowski@po.policjia.gov.pl lub fax. 77 140-51).

Szczegółowych informacji udzielają podkom. Marcin Stachowiak, asp. Przemysław Barański, mł. asp. Robert Gałęski (tel. 77 126-97, 77 129-66).


Organizator nie zapewnia noclegu, natomiast służy pomocą w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

 
powrót
drukuj