Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Zapraszamy na IV Międzynarodowy Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Zamieszczony Data publikacji 16.09.2016

Policjanci grodziskiej komendy już po raz czwarty organizują Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem środki finansowe zebrane w czasie trwania dwudniowych zmagań sportowych zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu 11-letniego Kacpra.

W tegorocznym turnieju swój udział zapowiedziało 20 reprezentacji służb resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej, a także 4 drużyny zagraniczne - z Łotwy, Litwy, Ukrainy i Estonii. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem sportowych zmagań oraz wzięciem udziału w licznych atrakcjach dla dzieci i dorosłych, a przede wszystkim wsparciem finansowym dla chorego dziecka, zapraszamy 17 i 18 września do grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3A. Organizację turnieju będzie wspierać wiele instytucji i osób prywatnych.

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę od godz. 8.00, a oficjalne otwarcie z ciekawymi pokazami i aukcją wyjątkowych przedmiotów odbędzie się o godz. 14.00. W niedzielę drużyny będą grały od godz. 8.30 do 13.00. Na zakończenie odbędzie się wręczenie pucharów i podziękowania za udział  w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W trakcie dwóch dni turnieju będzie można wziąć udział w loterii z bardzo atrakcyjnymi wygranymi, obejrzeć pokazy pirotechniczne, tresury psów policyjnych, sprzętu militarnego, a dla dzieci od godz. 10.00 przygotowane są zabawy i warsztaty pod okiem animatorów, żywych maskotek i klauna.

Mamy nadzieję, że podczas turnieju nie zabraknie sportowych emocji, a także hojności mieszkańców na ten wyjątkowy cel.

Źródło: KSP

 
powrót
drukuj