Informacyjny Serwis Policyjny
 • Na krwiodawców można liczyć!

  Zamieszczony 18.09.2020  

  Na hasło „potrzebna krew” funkcjonariusze i pracownicy cywilni Policji zawsze stawiają się licznie. Tak też było dzisiaj, 18 lipca br., przed Komendą Główną Policji i Komendą Stołeczną Policji. Policjanci, oddawali krew dla hospitalizowanego syna naszego kolegi z Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP nadkom. Mariusza Tomczaka, który choruje na aplazję szpiku i w procesie leczenia potrzebuje zwiększonej ilości krwi.

  Czytaj całość

 • Policjant - ambasadorem?

  Zamieszczony 18.09.2020  

  Jeszcze przez 3 dni możemy głosować w plebiscycie „Ambasador Polski”, w którym internauci wybierają tych, którzy swoją działalnością przyczynili się do budowania dobrej opinii o Polsce i Polakach. St. sierż. Maciej Kąkol z KPP w Otwocku został jednym z 3 finalistów tego plebiscytu!

  Czytaj całość

 • #JestAkcja „Winogrono”

  Zamieszczony 17.09.2020  

  Jeżeli zastanawiasz się, co to za akcja i kto jest największym miłośnikiem owoców w polskiej Policji, to śpieszymy wyjaśnić, że są to nasi kontrterroryści i piloci. Nie są to jednak standardowe winogrona, które zapewne znasz ze swojego menu…

  Czytaj całość

 • 81. rocznica agresji sowieckiej na Polskę

  Zamieszczony 17.09.2020  

  Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk wraz ze swoimi zastępcami nadinsp. Dariuszem Augustyniakiem i nadinsp. Tomaszem Szymańskim, w imieniu własnym i kierownictwa polskiej Policji, złożyli wieńce pod Obeliskiem "Poległym Policjantom – Rzeczpospolita Polska", gdzie złożona jest urna z prochami policjantów zamordowanych przez sowieckie NKWD. Szefowie Policji w ten sposób uczcili pamięć o poległych policjantach i oddali hołd tym, którzy zginęli, chroniąc życie i zdrowie obywateli.

  Czytaj całość

 • Indywidualna tresura psów służbowych w Zakładzie Kynologii Policyjnej CSP

  Zamieszczony 17.09.2020  

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jednostek terenowych Policji, od czerwca br. instruktorzy Zakładu Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji prowadzą indywidualną tresurę psów służbowych. Psy zostały zakupione przez Komendę Stołeczną Policji, Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie oraz Komendę Wojewódzką Policji w zs. w Radomiu i przekazane do szkolenia siedmiu instruktorom Zakładu Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

  Czytaj całość

Wybierz Strony