Mistrzostwa polskiej policji w tenisie stołowym - Lubartów 2017

Data publikacji: 30.01.2017

Blisko 50 zawodników z całego kraju rozpoczęło dzisiaj rywalizację o miano najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów. Po raz pierwszy takie zawody odbywają się w Lubartowie. Objęte zostały honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, a ich organizatorami są Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Urząd Miasta Lubartów i Klub Sportowy „Lewart”. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Sławomir Zagojski. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania i obserwacji zmagań.

Dzisiaj w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Karola Sanguszki przy ul. Chopina 6 w Lubartowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Policji w Tenisie Stołowym. Zawody podzielone są na dwa dni. W sobotę, po uroczystym otwarciu Mistrzostw przez I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Sławomira Zagojskiego, rozpoczęła się rywalizacja drużynowa. W niedzielę tenisiści powalczą o tytuły indywidualne. Już pierwsze mecze pokazały, że zawodnicy prezentują bardzo wysoki poziom sportowy i konkurencja do mistrzostwa jest bardzo duża.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania i obserwacji zmagań, które mają miejsce w hali sportowej przy ZS nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie na ul. Fryderyka Chopina 6. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zawody będą trwały do godziny 15.00.

Źródło: KWP Lublin