Informacyjny Serwis Policyjny

Zapraszamy na V Mistrzostwa Policji w Pływaniu

Zamieszczony Data publikacji 06.03.2017

Już w najbliższą sobotę w Lublinie odbędą się V Mistrzostwa Policji w Pływaniu. Wezmą w niej udział najlepsi policjanci z wielu jednostek naszego kraju. Sportowa impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ubiegłym sezonie do udziału w zmaganiach zgłosiło się 72 policjantów, w tym 18 kobiet. Zawody po raz kolejny współorganizuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Ogólnopolska impreza sportowa jest organizowana w Lublinie już po raz piąty. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem integrując zarazem policyjne środowisko. W ubiegłym roku do udziału w zmaganiach zgłosiło się 72 policjantów, w tym 18 kobiet. Jak zwykle biorą w niej udział najlepsi policjanci z wielu jednostek organizacyjnych Policji naszego kraju. Zawody rozpoczną się 11 marca o godzinie 9.20 na pływalni AQUA Lublin.

Mistrzostwa są organizowane  przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Bystrzyca” w Lublinie.

Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin.

Źródło: KWP Lublin

 

 
powrót
drukuj