Wylicytuj zaproszenie na dzień otwarty z Dniem Dziecka w Formozie

Data publikacji: 11.05.2017

W ramach licytacji prowadzonych w celu zebrania funduszy na leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej z KWP w Gdańsku - Jednostka Wojskowa FORMOZA przygotowała specjalne zaproszenie na Dzień Otwarty połączony z Dniem Dziecka Jednostki Wojskowej FORMOZA. Zapraszamy do licytacji!

Jednostka Wojskowa FORMOZA przygotowała specjalne zaproszenie na Dzień Otwarty połączony z Dniem Dziecka Jednostki Wojskowej FORMOZA. Impreza odbędzie się 3 czerwca w godz. 10.00-15.00 w Gdyni-Oksywiu (Port Wojenny w Gdyni).

Dzień Otwarty połączony z Dniem Dziecka jest przedsięwzięciem cyklicznym i ma na celu integrację rodzin środowiska żołnierskiego oraz pracowników wojska Jednostki Wojskowej FORMOZA. Do wspólnej zabawy Jednostka zaprasza również przyjaciół Formozy wraz z rodzinami. 

Podczas tej rodzinnej imprezy, organizowanej głównie pod kątem najmłodszych członków społeczności, przewidziano wiele atrakcji. Zasadniczym punktem programu są konkursy sportowe, w których małe pociechy mogą dać upust swojej nieograniczonej energii i rywalizować w swoich grupach wiekowych – najlepsi z nich zostaną nagrodzeni.

Dla wszystkich uczestników przewidziano możliwość bliskiego zapoznania się ze sprzętem, uzbrojeniem i wyposażeniem używanym przez morskich komandosów. Nie zapominamy też o uczcie dla ciała – przeżyć kulinarnych z pewnością dostarczy ciepły piknikowy poczęstunek.

Wszystkie atrakcje (z których część jest niespodzianką), przewidziane w programie Dnia Otwartego połączonego z Dniem Dziecka, są dla uczestników wydarzenia bezpłatne.

Link do aukcji: http://charytatywni.allegro.pl/voucher-dzien-dziecka-w-jednostce-wojskowejformoza-i4610515

 

Źródło: KWP Gdańsk

 

 

 

 

Pliki do pobrania