Finał IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych już blisko

Data publikacji: 25.05.2017

Już w najbliższy poniedziałek, 29 maja, rozpoczną się finałowe rozgrywki dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. W szranki o tytuł Klasy Policyjnej Roku 2017 stanie 25 czteroosobowych drużyn reprezentujących szkoły prowadzące klasy policyjne z całej Polski.

W poniedziałkowe przedpołudnie reprezentacje podzielone na dwuosobowe zespoły zmierzą się równocześnie w konkurencjach test umiejętności strzeleckich oraz test udzielania pierwszej pomocy, a popołudniu drużyny, w pełnym składzie, powalczą o punkty w konkurencji test sprawności fizycznej.

We wtorek zawodnicy przystąpią do testu wiedzy o Policji, po którym nastąpi podliczenie punktów zdobytych ogółem we wszystkich turniejowych konkurencjach.

Uroczystość zakończenia Finału IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych odbędzie się 30 maja w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją Turnieju objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak.

Zapraszamy do śledzenia turniejowych zmagań na stronie internetowej Szkoły Policji w Pile, a także na profilach społecznościowych Facebook i Twitter.

(Szkoła Policji w Pile)