Informacyjny Serwis Policyjny

Pomóżmy policjantowi w walce z chorobą!

Zamieszczony Data publikacji 03.07.2017

St. asp. Jacek Kurzeja jest funkcjonariuszem Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji i potrzebuje pilnie pomocy.

Całe swoje życie podporządkował swojej pasji, jaką jest służba w BOA. Podczas służby był wielokrotnie odznaczany za swoją bohaterską i nienaganną postawę min. medalem zasłużony policjant, medalem za pełnienie służby poza granicami RP.

Warto podkreślić fakt, że Jacek jest honorowym dawcą krwi i oddał ponad 11 litrów tego cennego dla życia płynu. Jego bezinteresowna postawa powoduje, że zawsze widzi drugiego człowieka i bez namysłu jest wstanie nieść pomoc innym.

Około 8 miesięcy temu Jacek dowiedział się, że zachorował na nowotwór żołądka, którego następstwem są bardzo rozległe przerzuty na kościach.

Ogromnym wsparciem w walce z chorobą jest wyjazd i leczenie w Niemieckiej kliniki Dr. Kilarski. Niestety koszty leczenia i pobytu przekraczają możliwości finansowe Jacka i jego rodziny.

Każda wpłata się liczy a czas odgrywa dużą role przy tego typie choroby.

CAŁE ŻYCIE SŁUŻYŁ INNYM WARTO MU PODZIĘKOWAĆ I WESPRZEĆ KAŻDĄ KWOTĄ W TYM TRUDNYM OKRESIE JEGO ŻYCIA.
 

Szczegóły jak pomóc na zrzutka.pl pod linkiem: https://zrzutka.pl/leczenie-nowotworu-zoladka-w-niemieckiej-klinice-doktor-kilarski

 

 

 
Tagi: pomoc
powrót
drukuj