Informacyjny Serwis Policyjny

IV Wakacyjny Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile

Zamieszczony Data publikacji 02.08.2017

W dniu 29 lipca na obiektach sportowych Szkoły Policji w Pile odbył się IV Wakacyjny Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile.

Turniej dedykowany był najmłodszym miłośnikom piłki nożnej, którzy swoje umiejętności rozwijają w zorganizowanych dziecięcych szkółkach piłkarskich.

Zaproszenie do tegorocznego turnieju przyjęły 4 drużyny z roczników 2008/2009:

  • Akademia Piłkarska Reissa,
  • Football Academy,
  • Iskra Szydłowo,
  • UKS Kotuń.


Mecze rozgrywane były w systemie pucharowym - po 10 minut każdy w jednej rundzie, a po jej zakończeniu rozgrywana była w tej samej formule runda rewanżowa.

Przed meczem, jak i w trakcie dało się odczuć duże napięcie wśród uczestników turnieju. Na boisku natomiast gościły „pot i łzy”, wynikające z ogromnego zaangażowania i chęci zwycięstwa. Poziom reprezentowany przez uczestników turnieju wzbudził ogromny zachwyt wśród obserwatorów poszczególnych meczów. Widząc tak świetnych zawodników możemy być spokojni o przyszłość naszej reprezentacji narodowej.

Na najmłodszych, dzięki zaangażowaniu i uprzejmości NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile, czekały również napoje i poczęstunek oraz zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile zabawy z wykorzystaniem kurtyny wodnej.
 

Ostateczna klasyfikacja turniejowa przedstawia się następująco:

I miejsce - Football Academy,

II miejsce - Akademia Piłkarska Reissa;

III miejsce - UKS Kotuń

IV miejsce - Iskra Szydłowo
 

Źródło: Szkoła Policji w Pile

 

 
powrót
drukuj