Informacyjny Serwis Policyjny

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego

Zamieszczony Data publikacji 17.08.2017

Komenda Główna Policji wspólnie z Żyrardowskim Towarzystwem Cyklistów organizują Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego, które odbędą się 3 września br. w Żyrardowie.

Zawody mają na celu popularyzację sportu, a w szczególności kolarstwa oraz propagowanie regionów przyjaznych kolarstwu. Poza aspektem sportowym, impreza ma także na celu zacieśnienie kontaktów między uczestnikami oraz integrację formacji mundurowych.

W mistrzostwach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, zarówno zawodnicy z licencją (masters, cyklosport) jak też amatorzy bez licencji.

Mistrzostwa podzielone są na kategorie według płci i wieku. Długość trasy wynosi 50 km.
 

W związku z powyższym zapraszamy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji do wzięcia udziału w mistrzostwach. Przejazd i pobyt odbędzie się w ramach delegacji służbowej wystawionej przez jednostki/komórki macierzyste.
 

Aby wziąć udział w zawodach należy do dnia 30 sierpnia br.:
 

1. zarejestrować się do bazy danych cyklu FIT RACE rejestracja przez internet – kliknij►

2. przesłać mailem na adres ztc@onet.eu zgłoszenie zawierające nazwę mistrzostw; imię, nazwisko, rok urodzenia, numer legitymacji;

3. wnieść przelewem na konto 64 2030 0045 1110 0000 0275 0940 opłatę startową w wysokości 50 zł.

 

Przed startem, w Biurze Zawodów należy odebrać pakiet startowy zawierający dwa numery na koszulkę i numer z chipami - kaucja 20 zł.

Osoby posiadające już pakiet startowy cyklu FIT RACE startują z posiadanym pakietem.

Do kontaktów w sprawach organizacyjnych upoważniony został pan Andrzej Kuczyński - koordynator Komendanta Głównego Policji ds. organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych w Policji, tel. 22 601 29-51 lub 512-105-297, e-mail: andrzej.kuczynski2@policja.gov.pl.
 

Więcej szczegółów w załączonym poniżej regulaminie.
 

 

Pliki do pobrania

 
powrót
drukuj