Informacyjny Serwis Policyjny

Policyjne piłkarskie mistrzostwa w Kraśniku

Zamieszczony Data publikacji 04.12.2017
Po raz XIII policjanci z lubelskich jednostek w sobotę walczyli w Turnieju Piłki Halowej Województwa Lubelskiego Policjantów. Zawody odbyły się w halach na terenie powiatu kraśnickiego. Turniej zorganizowany przez lubelski NSZZ Policjantów zakończył się po raz kolejny wygraną drużyny z Łęcznej. Zawodnicy reprezentujący kraśnicką komendę po zaciętych meczach zajęli ostatecznie 6 miejsce.

W sobotę lubelscy policjanci reprezentujący 14 jednostek policji z województwa lubelskiego spotkali się w Kraśniku, aby rywalizować o tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej w rozgrywkach halowych. Mecze eliminacyjne rozegrano w trzech halach sportowych na terenie powiatu. Wśród uczestniczących drużyn trwała bardzo emocjonująca walka o tytuł mistrzowski.

Kolejny raz najlepszymi piłkarzami turnieju okazali się reprezentanci łęczyńskiej komendy, którzy w ostatnim pojedynku w rzutach karnych pokonali kolegów z KMP w Lublinie. Na trzecim miejscu zakończyli turniej policjanci z OPP w Lublinie. Gospodarze - policjanci z Komendy Powiatowej w Kraśniku rywalizację zakończyli na 6 miejscu. Zawody przebiegały w prawdziwie sportowej atmosferze, z zachowaniem pełnego fair play.
Zawody były objęte patronatem przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie oraz Ministra Sportu i Turystyki.

Podziękowania za prawdziwą sportową walkę złożyli i puchary zwycięzcom wręczali Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk, Minister Sportu Jarosław Stawiarski, Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku podinsp. Marek Tchórz, oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów Województwa Lubelskiego i przedstawiciele sponsorów turnieju.


JM

 
powrót
drukuj