Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym

Data publikacji: 26.02.2018

W hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. W mistrzostwach wzięło udział 50 zawodników reprezentujących jednostki terenowe śląskiego garnizonu oraz Szkołę Policji w Katowicach i Centralne Biuro Śledcze Policji. Były to pierwsze w tym roku policyjne zawody.


Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym zorganizował Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W piątkowych mistrzostwach uczestniczyło 50 zawodników, w tym 5 kobiet. Turniej rozegrano w trzech kategoriach: mężczyźni, kobiety i miksty.


Końcowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

W kategorii indywidualnej mężczyzn:

I miejsce        Krzysztof CZYRNIA (KMP Gliwice)           

II miejsce       Adrian BURKACKI (KMP Gliwice)

III miejsce      Jacek ŻELEZIK (KPP Zawiercie)

IV miejsce      Grzegorz WILASZEK (Szkoła Policji Katowice)
 

W kategorii indywidualnej kobiet:

I miejsce        Martyna RUS (KWP Katowice)

II miejsce       Agata GAWOŁ (KMP Gliwice)

III miejsce      Wioletta MACHURA (KPP Będzin)
 

W kategorii miksty:

I miejsce        KMP Gliwice

II miejsce       KWP Katowice

III miejsce      KPP Będzin
 

Dyplomy i medale, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, wręczył Zastępca Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadkom. Paweł Komenda oraz Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Katowicach insp. Rafał Stanek. Wszystkie rozgrywki przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play. Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych na kolejne mistrzostwa w tenisie stołowym, które odbędą się już za rok.