Informacyjny Serwis Policyjny

Ciężarowiec w białej czapce

Zamieszczony Data publikacji 15.05.2018
  • najlepsi zawodnicy na podium
  • zawodnicy podczas zawodów

Sierżant Krzysztof Grzemiński, który na co dzień pracuje w płońskiej drogówce ma na swoim koncie kolejny sukces sportowy. Podczas tegorocznego Pucharu Polski Służb Mundurowych poprawił swój rekord życiowy i wycisnął 190 kg. Jest jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

W rozegranych w sobotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie Pucharze Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, sierż. Krzysztof Grzemiński rywalizował z zawodnikami z całego kraju, reprezentantami różnych służb. Mundurowi rywalizowali w 7 kategoriach wagowych. W kategorii do 100 kg przedstawiciel płońskiej komendy, ale również garnizonu mazowieckiego, zajął czwarte miejsce. Wycisnął sztangę ważąca 190 kg, poprawiając w ten sposób swój życiowy rekord. W 2017 r. zajął 10 miejsce.

To kolejny sukces policyjnego mistrza. W kwietniu w czasie Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, które odbyły się w Siedlcach nasz kolega zdobył cztery złote medale i jeden brązowy. Dążąc wytrwale do poprawy siły i wytrzymałości sierż. Krzysztof Grzemiński wciąż wyznacza sobie nowe cele. Swoją przygodę z ciężarami rozpoczął w 2000 roku od wyciskania 30 kg, a już niebawem prawdopodobnie przekroczy 200 kg. Czego mu serdecznie życzymy i gratulujemy!

Źródło: KWP zs. w Radomiu

 

Ładowanie odtwarzacza...
powrót
drukuj