Informacyjny Serwis Policyjny

XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym „WPŁAW PRZEZ KIEKRZ 2018”

Zamieszczony Data publikacji 27.06.2018
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu organizuje XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym, które zostały ujęte w harmonogramie centralnych imprez sportowo-rekreacyjnych w Policji, zaplanowanych do realizacji w roku 2018. Zawody odbędą się w ramach 51 - go Międzynarodowego Maratonu Pływackiego „WPŁAW PRZEZ KIEKRZ 2018” w dniu 07 lipca 2018 roku na jeziorze Kierskim w Poznaniu (start i meta – plaża Stanicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ul. Księdza Edwarda Nawrota 14, Poznań/Kiekrz).

Zawodnicy rywalizować będą na dystansie 3000 m w klasyfikacji dla mężczyzn, kobiet, pracownika Policji oraz emerytowanego pracownika Policji.

W zawodach mogą brać udział funkcjonariusze oraz pracownicy Policji, posiadający wpis w książeczce zdrowia „zdolny do ćwiczeń” lub ważne zaświadczenie lekarza profilaktyka (nie ma możliwości dokonania badania bezpośrednio przed startem). Nadmieniam, iż każdy zawodnik przed startem zobowiązany będzie do wypełnienia oświadczenia dotyczącego występu w przedmiotowej imprezie na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia chętnych do udziału proszę kierować do dnia 30 czerwca 2018 roku  do Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu (nr fax. 77 140-51 lub email: tomasz.winiarski@po.policja.gov.pl). Szczegółowych informacji udzielają podkom. Marcin Stachowiak, podkom. Przemysław Barański, mł. asp. Robert Gałęski (tel. 77 126-97, 77 129-66).

Nadmieniam, iż organizator nie zapewnia noclegu, natomiast służy pomocą w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Jednocześnie informuję, iż regulamin zawodów oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach. 

Pliki do pobrania

 
powrót
drukuj