XVIII Turniej strzelecki dla opolskich dziennikarzy

Data publikacji: 13.07.2019

Na co dzień każdy z nich uzbrojony jest w aparaty, mikrofony czy kamery. Tym razem w rękach trzymali policyjnego Walthera P99 z pełnym magazynkiem. Przed nimi były 2 tarcze i rywalizacja o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Bezkonkurencyjny - kolejny raz - okazał się Paweł Misiak z 24opole.

To właśnie na  strzelnicy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbył się XVIII już Turniej Strzelecki dla Dziennikarzy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

Przedstawiciele mediów rywalizowali na policyjnej strzelnicy w podziemiach budynku. Podczas turnieju, każdy z zawodników oddał po 20 strzałów do dwóch tarcz strzeleckich, znajdujących się na różnych dystansach. Broń to klasyczny Walther P99, dokładnie taki, z jakim do służby wychodzą funkcjonariusze.

Bezkonkurencyjny — kolejny rok z rzędu — okazał się Pan Paweł Misiak z portalu 24opole. II miejsce zajął Pan Dariusz Markiewicz z TVP3 Opole, a III miejsce przypadło przedstawicielowi portalu prostozopolskiego.pl, Panu Dawidowi Krupiarzowi.

Zwycięzcy turnieju, nagrody odebrali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. Jarosława Kalety, który pogratulował wszystkim tegorocznym uczestnikom.

(KWP w Opolu / wsz)