Informacyjny Serwis Policyjny

Strzelamy dla Stasia i Patryka

Zamieszczony Data publikacji 02.12.2019

Stołeczna Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przy wsparciu Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP oraz Regionu Centralne Biuro Śledcze Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA są organizatorami „Otwartych Zawodów Strzeleckich o Puchary Prezesa Stołecznej Grupy Wojewódzkiej IPA, Prezesa Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP” i Dyrektora Biura Łączności i Informatyki KGP.

Zawody odbędą się 4 grudnia br. na strzelnicy Warszawianka przy ul. Dominika Merliniego 4 w Warszawie. W związku z powyższym organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rywalizacji strzeleckiej w kategorii mundurowej OPEN oraz kategorii „Przyjaciół Stowarzyszenia SGW IPA i Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP”.

Podczas trwania zawodów odbędzie się koleżeńska zbiórka na rzecz sierot po naszym koledze Sebastianie Długoszu Naczelniku Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki KGP, który wraz z małżonką Anią zginął w wypadku samochodowym 27 października 2019 roku. Życia rodzicom nie wrócimy, ale możemy pomóc 2-letniemu Stasiowi i 9-letniemu Patrykowi oraz ich najbliższym w tym najtrudniejszym dla nich czasie.

Osobą odpowiedzialną za przygotowanie ww. projektu jest Andrzej Kuczyński tel. 512 105 297, e-mail: ipa.pulkownik@o2.pl.

Trwa koleżeńska zbiórka pieniędzy. Osoby, które chcą pomóc mogą wpłacić datki na konto: Stołeczna Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa nr konta: 76 2130 00042001 0522 7574 0001 z dopiskiem „Strzelamy dla Stasia i Patryka”.

Pliki do pobrania

 
powrót
drukuj