Informacyjny Serwis Policyjny

Policyjni muzycy "pompowali" w #GaszynChallenge dla chorych dzieci

Zamieszczony Data publikacji 17.06.2020
Policjanci z Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge. Mundurowi przyjęli nominację do akcji od kolegów z Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach. Po wykonaniu zadania do akcji zaprosili: Orkiestrę Policyjną z Warszawy, Orkiestrę Policyjną z Wrocławia i Orkiestrę Wojskową z Bytomia. Teraz nominowani mają 48 godzin na podjęcie wyzwania i nominowanie kolejnych osób lub instytucji.

#GaszynChallenge, to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste: osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dzieciaka potrzebującego pomocy. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 kolejne osoby lub instytucje. Cel akcji jest jak najbardziej szczytny: zbiórka środków pieniężnych dla potrzebujących dzieci.

Wyzwanie od swoich kolegów z Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach podjęli i wykonali tym razem policjanci z Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Do akcji nominowali kolejnych uczestników:

  • Orkiestrę Policyjną z Warszawy,
  • Orkiestrę Policyjną z Wrocławia,
  • Orkiestrę Wojskową z Bytomia.

Teraz nominowani mają 48 godzin na podjęcie wyzwania i nominowanie kolejnych osób lub instytucji.

Ładowanie odtwarzacza...
 
powrót
drukuj