Zawody sportowe dla policjantów

Data publikacji: 25.05.2011

Przypominamy, że zgodnie z tegorocznym Kalendarzem Centralnych Imprez Sportowo - Rekreacyjnych Policji w tym roku planuje się realizację jeszcze 19 imprez, w tym 10 w czerwcu i w lipcu. Zawody obejmować będą strzelectwo, judo, karate kyokushin, triathlon policyjny, biegi długodystansowe, piłkę nożną, pływanie, siatkówkę plażową i wędkarstwo spławikowe.

Komendant Główny Policji objął honorowym patronatem 24 przedsięwzięcia rangi ogólnopolskiej. Ufundował także po 2 puchary dla zwycięzców ze wszystkich kategorii.

Ponadto uczestnikom Mistrzostw Policji w Judo (17 czerwca, CSP w Legionowie) organizatorzy zapewniają nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Nie będzie pobierana także opłata startowa. W przypadku Mistrzostw Policji w Piłce Siatkowej Plażowej (30 czerwca - 3 lipca, KPP w Turku KWP w Poznaniu) dodatkowo planuje się wyróżnienie nagrodami wszystkich uczestników.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zmaganiach sportowych. Kalendarz wszystkich imprez dostępny jest na stronie internetowej

http://isp.policja.pl/portal/isp/12/1012/KALENDARZ_CENTRALNYCH_IMPREZ_SPORTOWOREKREACYJNYCH_POLICJI_ZAPLANOWANYCH_DO_REAL.html.