Informacyjny Serwis Policyjny

Podziękowania ministra dla sądeckich policjantów

Zamieszczony Data publikacji 24.04.2014
Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu insp. Marek Rudnik odebrał list gratulacyjny od Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Grzegorza Karpińskiego, w którym minister dziękuje za ponadprzeciętne zaangażowanie policjantów i pracowników sądeckiej komendy na rzecz bezpieczeństwa w Nowym Sączu i powiecie nowosądeckim.

Wyniki osiągane przez sądecką Policję plasują ją w ścisłej czołówce – znalazła się bowiem w zaszczytnym gronie 17 najlepszych jednostek w kraju. Kierownicy tych jednostek, w tym insp. Marek Rudnik, zostali wyróżnieni w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, gdzie odbyła się Narada Służbowa Kadry Kierowniczej Policji, w której wzięli udział między innymi Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński i jego zastępcy, komendanci wojewódzcy, dyrektorzy biur KGP, komendanci szkół Policji oraz komendanci miejscy, powiatowi i rejonowi.

Podczas spotkania Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Grzegorz Karpiński na ręce insp. Marka Rudnika złożył wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu wyrazy uznania. Pogratulował nie tylko dotychczasowych wyników, które przekładają się na poprawę bezpieczeństwa, ale również podziękował za budowanie pozytywnego wizerunku formacji, dzięki któremu wzrasta zaufanie społeczeństwa do Policji. Podsekretarz Stanu wyraził jednocześnie nadzieję, że te osiągnięcia będą kontynuowane w przyszłości, do czego sądecka Policja z pewnością dołoży wszelkich starań.

Źródło: KWP w Krakowie

 
powrót
drukuj