VII Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych

Data publikacji: 25.08.2014

Zakończył się rozgrywany na kołobrzeskich kortach tenisowych VII Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych. Dochód z imprezy przeznaczono na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Już od kilku lat w Kołobrzegu rozgrywany jest Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych. Jego organizatorem jest Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz NSZZP województwa zachodniopomorskiego, a celem - zbiórka pieniędzy, które zasilą konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

W tym roku na kołobrzeskich kortach tenisowych zawodnicy walczyli o cztery puchary: o puchar Komendanta Głównego Policji, Prezesa Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, Przewodniczącego Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach oraz Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

Obok funkcjonariuszy w zawodach wzięły udział również gwiazdy estrady i telewizji: Urszula Dudziak, Tomasz Stockinger i Henryk Sawka. Podczas zawodów odbyła się też zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Po dwudniowych rozgrywkach w czterech grupach wyłoniono zwycięzców. Puchar Przewodniczącego Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach otrzymali Tomasz Stockinger i Jakub Puchalski. Puchar Prezesa Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wywalczyli Dariusz Biel i Ryszard Szczepanik. Puchar Komendanta Głównego Policji otrzymała para Jerzy Woliński i Maciej Kukułka, zaś Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg - Magdalena Rejniak - Romer i Paweł Zbyszewski. Nagrody i upominki wręczyli zwycięzcom Przewodniczący Rady Fundacji, nadinsp. Władysław Padło, Komendant Główny Policji, gen.insp. Marek Działoszyński i Prezydent Miasta Kołobrzeg, Janusz Gromek.