Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Konkurs fotograficzny Europolu

Zamieszczony Data publikacji 13.05.2015
Odkurz swój aparat, zrób zdjęcie na konkurs fotograficzny i wygraj wycieczkę dla dwóch osób do siedziby Europolu w Hadze! Konkurs trwa do 20 lipca 2015 r.

Konkurs przeznaczony jest dla amatorów lub profesjonalnych fotografów pracujących dla organizacji zajmujących się egzekwowaniem prawa oraz czasopism o tematyce związanej z egzekwowaniem prawa w krajach Unii Europejskiej oraz krajach, z którymi Europol podpisał umowę o współpracy. Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie 5 fotografii.

W tegorocznej edycji konkursu nadsyłane fotografie powinny odzwierciedlać jedną z czterech poniższych kategorii:

  1. Czynimy Europę Bezpieczniejszą. Fotografie przedstawiające stróżów prawa UE w pracy, dzięki czemu Europa staje się bezpieczniejszym miejscem.
  2. Przestępczość zorganizowana. Operacyjne migawki związane z walka z przestępczością zorganizowaną np. związana z narkotykami i handlem bronią, przemytem ludzi, podrabianiem produktów, cyberprzestępczością
  3. Praktyka czyni mistrza. Manewry i ćwiczenia szkoleniowe.
  4. Dowolna. Fotografie związane z tematyka egzekwowania prawa w ujęciu abstrakcyjnym oraz w formie artystycznej.

Trzech zwycięskich fotografów zostanie nagrodzonych dwudniową wycieczka dla dwóch osób do Hagi lub Amsterdamu oraz otrzyma zaproszenie do odwiedzenia siedziby Europolu. Ponadto zwycięskie zdjęcia będą zamieszczone w kalendarzu Europolu na rok 2016.

Formularze zgłoszeniowe w załączniku.

Pliki do pobrania

 
powrót
drukuj