Znamy najlepszą klasę policyjną roku

Data publikacji: 03.06.2015

Tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2015” podczas odbywającego się po raz siódmy w Pile Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych zdobyła reprezentacja Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku. Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharem ufundowanym przez komendanta głównego Policji.

Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. Na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach.

Trzej najlepsi zawodnicy w konkurencjach: sprawdzian wiedzy i test sprawności fizycznej zostali uhonorowani złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami ufundowanymi przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów przy Szkole Policji w Pile.

Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski ufundował puchar dla zawodniczki, która najszybciej, spośród dziewcząt, pokonała turniejowy tor przeszkód. Została nią reprezentantka Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku - Sara Pypeć.