Informacyjny Serwis Policyjny

Nowe panie komendant w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Zamieszczony Data publikacji 01.02.2016
Dzisiaj, 1 lutego, w CSP w Legionowie miało miejsce uroczyste wprowadzenie dwóch pań komendant szkoły: insp. Anny Rosół i podinsp. Iwony Klonowskiej.

W uroczystości wziął udział mł. insp. Andrzej Szymczyk, pierwszy zastępca Komendanta Głównego Policji. Po wprowadzeniu sztandaru odczytano rozkazy Komendanta Głównego Policji insp. Zbigniewa Maja o mianowaniu insp. Anny Rosół komendantem Centrum Szkolenia Policji oraz o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku zastępcy komendanta ds. dydaktycznych podinsp. Iwonie Klonowskiej. 

 

Insp. Anna Rosół służbę w Policji rozpoczęła w 1991 r. w Wydziale Prewencji KWP w Ostrołęce. Po ukończeniu WSPol. w Szczytnie w 1996 r. objęła stanowisko wykładowcy Zakładu Prewencji CSP, a cztery lata później – wykładowcy Zakładu Prawa i Taktyki Kryminalistycznej CSP. W 2000 r. ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, a rok później – podyplomowe studia w Akademii Obrony Narodowej i w Wojskowej Akademii Technicznej. Od lipca 2004 r. była p. o. naczelnika Wydziału Inspekcji, Organizacji Szkolenia i Egzaminów Centralnych w CSP, a później objęła stanowisko naczelnika tamtejszego Wydziału Metodyki, Organizacji Szkolenia i Dowodzenia. 1 sierpnia 2006 r. została mianowana zastępcą Komendanta CSP w Legionowie, a od sierpnia 2011 r. została mianowana na stanowisko zastępcy Komendanta SP w Katowicach ds. dydaktycznych. W sierpniu 2014 r. Komendant Główny Policji mianował ją na stanowisko zastępcy Komendanta CSP w Legionowie.

 

/OW/

 

fot. Andrzej Mitura

 
Tagi: nominacje, CSP
powrót
drukuj