Informacyjny Serwis Policyjny

Ekstremalny bieg pod patronatem związkowców

Zamieszczony Data publikacji 29.03.2016
Trwają zapisy do biegu „Polowanie na biegaczy”. Jednego z najtrudniejszych biegów przełajowych w Polsce. W tym roku pojawiła się kategoria „służby mundurowe”, a sam bieg został objęty patronatem przez mazowieckich związkowców z Policji i Straży Granicznej. Dla zwycięzców klasyfikacji wśród mundurowych przygotowano atrakcyjne nagrody. Patronem medialnym biegu jest "Policyjny Głos Mazowsza".

Pragniesz pobiec w zawodach, które pozwolą Ci odkryć Twoje najmocniejsze strony? Szukasz biegu, w którym najważniejsze wartości to duch sportowy, rywalizacja i pomoc innym łączą się w jedną całość? Lubisz wyzwania, służysz lub pracujesz w Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Inspekcji Transportu Drogowego, Służbie Więziennej? Zgłoś swój udział w „Polowaniu na biegaczy - Hunt Run”, który odbędzie się 2 i 3 lipca w Bałtowie.

Na wszystkich uczestników, oprócz hardkorowego wyzwania biegowego czeka strefa regeneracji, gdzie umieszczone są baseny z wodą, leżaki, palmy. Każdy uczestnik otrzyma medal oraz hot doga i zielonego szejka. Na dzień przed biegiem odbywa się pasta party. Wieczorem after party.

W tym roku po raz pierwszy pojawiła się kategoria „służby mundurowe”, którą patronatem objął Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu oraz Oddziałowa Organizacja Związkowa NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej.

Zgłaszajcie się poprzez stronę: http://huntrun.pl i zaglądajcie na strony związkowe: www.nszzp.radom.pl oraz www.zonadwislanski.pl.

 
powrót
drukuj