Informacyjny Serwis Policyjny

Wojewoda Dolnośląski spotkał się osobiście z nagrodzonymi policjantami

Zamieszczony Data publikacji 02.06.2016
Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak spotkał się dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu z funkcjonariuszami, którzy przyczynili się do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o podłożenie ładunku wybuchowego we wrocławskim autobusie, a którzy zostali przez niego nagrodzeni za profesjonalne działanie i ogromne zaangażowanie przy wyjaśnieniu tej sprawy.

Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli m.in. Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorujący pracę pionu kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego insp. Piotr Leciejewski oraz policjanci wyróżnieni przez wojewodę za profesjonalne działanie, ogromne zaangażowanie i przyczynienie się do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o podłożenie ładunku wybuchowego we wrocławskim autobusie.

Przypomnijmy, że Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przyznał nagrody 5 funkcjonariuszom Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Podziękowania i informację o nagrodzie, 1 czerwca 2016 r. z rąk wojewody, w imieniu wyróżnionych, odebrał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski.

Dzisiejsze spotkanie było okazją do rozmowy z nagrodzonymi policjantami i osobistego przekazania im podziękowań przez wojewodę. Funkcjonariusze odebrali gratulacje w obecności swoich przełożonych.

Źródło: KWP Wrocław

  • Wojewoda Dolnośląski spotkał się osobiście z nagrodzonymi policjantami
  • Wojewoda Dolnośląski spotkał się osobiście z nagrodzonymi policjantami
  • Wojewoda Dolnośląski spotkał się osobiście z nagrodzonymi policjantami
 
powrót
drukuj