Informacyjny Serwis Policyjny

Dolnośląscy policjanci wyróżnieni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie.

Zamieszczony Data publikacji 13.06.2016

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski, doceniając zaangażowanie w służbie, profesjonalizm i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków służbowych, wyróżnił i nagrodził 12 funkcjonariuszy dolnośląskiej Policji. Wyróżnieni, to funkcjonariusze pionów kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, Komisariatu Policji Wrocław – Fabryczna i Komisariatu Policji Wrocław – Krzyki. Policjanci, odebrali wyróżnienia w obecności swoich przełożonych.

12 wrocławskich funkcjonariuszy zostało wyróżnionych i nagrodzonych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusza Golanowskiego. Są to policjanci pionów kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, Komisariatu Policji Wrocław – Fabryczna i Komisariatu Policji Wrocław – Krzyki.

Wymienieni, wykazując się właściwą koordynacją działań, wysokim zaangażowaniem w służbie, profesjonalizmem, wnikliwością i wzorowym wykonywaniem swoich obowiązków, przyczynili się do zatrzymania na gorącym uczynku sprawców oszustwa, którzy podając się za funkcjonariuszy policji próbowali wyłudzić pieniądze w kwocie 74 tys. złotych, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego brutalny gwałt, ustalili i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie, którzy zostali tymczasowo aresztowani, a także ustalili i zatrzymali sprawcę alarmu bombowego w jednym z wrocławskich banków.

Policjanci, odebrali wyróżnienia w obecności swoich przełożonych.

Źródło: KSP

  • Dolnośląscy policjanci wyróżnieni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie.
 
powrót
drukuj